Kampanya Detayları

* Kampanyanın:
Başlama Tarihi ve Saati : 11.03.2024 08:00
Bitiş Tarihi ve Saati : 09.04.2024 23:00
Kapsadığı yerler : ANKARA, KIRIKKALE, İSTANBUL, İZMİT İLLERİNDE BULUNAN ŞUBELER

* Çekilişe Katılma Şekil Ve Şartları: Kampanya Tarihleri Arasında Ankara (30 adet), Kırıkkale (1 adet), İstanbul (4 adet), İzmit (1 adet) İllerinde bulunan şirketimize ait Yaprak Dönercisi mağazalarımızdan her bir; Servis Et Döner Menüsü , Et İskender Menüsü, Servis Tavuk Döner Menüsü, İskender tavuk Menüsü, 500 gramlık Tavuk Döner, 750 gramlık Tavuk Döner alanlara her bir menü için ayrı ayrı kodu gizli olan şifreli bir adet kart verilecek (her bir şifre için bir çekiliş hakkı), ayrıca her bir 500 gramlık Et Döner ve 750 gramlık Et döner alanlara kodu gizli olan iki adet şifreli kart (bir şifreli kart için bir çekiliş hakkı toplam 2 şifreli kart 2 çekiliş hakkı ) www.yaprakdonercisi.com (ücretsiz) internet sitesine ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgileriyle birlikte girenlere çekiliş hakkı verilecektir.

 

* Katılımcı Listesinin İçeriği ve Hazırlanma Şekli: Katılım şartını yerine getiren bireysel müşterilerin şifre, ad, soyad, adres, doğum tarihi ve telefon bilgilerine mükerrer şifre elemesi yapıldıktan sonra 1’den başlayarak takip eder sıra numarası verilerek (şifre, ad, soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcıların çekilişe dahil edilmeleri gerekmektedir.) hazırlanacak çekiliş tarihinden en az 2 iş günü önce notere ve İdarenize teslim edilecektir.

Çekilişin;
Tarihi ve saati : 18.04.2024
Açık adresi : MACUN MAHALLESİ 187. CAD. NO: 133 Y.MAHALLE/ANKARA
Ne şekilde yapılacağı : Toplam katılımcı sayısının çekiliş kodlarının notere teslim edilerek bilgisayar ortamında , noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

 * Çekiliş sonuçlarının ilan edileceği gazetenin:
Adı : HÜRRİYET GAZETESİ
Tarihi : 20.04.2024
Ayrıca, çekiliş sonuçları WWW.YAPRAKDONERCİSİ.COM/CEKİLİS ve İNSTAGRAM “ yaprakdonercisi ” hesabından .ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

* Asil talihlilerin son başvuru tarihi : 30.04.2024
Yedek talihlilerin son başvuru tarihi : 15.05.2024
İkramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri : 16.05.2024

* Diğer hususlar:
-Mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifre geçerli kabul edilecektir.
-Katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 -Kampanya bireysel tüketicilere yöneliktir, tüzel kişiler katılamaz.
-Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
-Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
-Kazanan talihlilerin şifreli kart ile beraber yukarıdaki son başvuru tarihine kadar müracaat ederek başvuru yapması gereklidir.
-www.yaprakdonercisi.com internet sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. -İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli fiş ibrazı zorunludur, şifrenin bulunduğu fişin okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
-Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
- Gökbulutlar Grup Gıda Tur. İnş San. Tic A.Ş., Yaprak Dönercisi mağazaları çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
-İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu hususlar, piyango ile ilgili tüm duyuru ve basılı materyallerde yer alacaktır

Piyango için, ilgili Mevzuat uyarınca diğer kurum ve kuruluşlardan izin alınması gerekmemektedir.

Sıra No

Cins,Marka,Model

Birim Değeri

Adedi

Yedek Talihli Adedi

1

İPHONE 15 128 GB

TELEFON

1

1

2

İPHONE 9.NESİL 64GB

TABLET

3

1

3

XİAOMİ Mİ SMART

AİRFRYER 3.5L

5

1

4

S LİNK IP G2710 10.000MAH

POWERBANK

10

2

5

BASKILI

TERMOS

20

2